• English /
  • Latviešu /
  • Русский

Ziņas

23.05.2012
SIA „RIGA CONTAINER TERMINAL” palielina konteineru apgrozījumu par 45%

Šā gada pirmajos četros mēnešos SIA „Rīgas Tirdzniecības osta” (RTO) uzņēmuma SIA „RIGA CONTAINER TERMINAL” (RIGACT) konteineru apgrozījums pieaudzis par 45% salīdzinājumā ar tādu pašu laikposmu 2011. gadā.

Uzņēmuma vīzija ir kļūt par distribūcijas centru Rīgā ostā, kas piedāvā integrētus transporta un loģistikas risinājumus Eiropas, NVS un Centrālās Āzijas valstīm. Termināļa infrastruktūra, kravu apstrādes tehnoloģijas un mūsdienīga ostas tehnika nodrošina uzņēmuma konkurētspēju un stabilu pozīciju tranzīta tirgū,” saka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Raivis Veckāgans.

RIGACT atrodas Rīgas ostā un nodrošina konteineru, ģenerālo, smagsvara un lielgabarīta kravu apstrādi. Uzņēmuma specializācija ir jūras – dzelzceļa (Sea–Rail) loģistikas risinājumi.

RTO ir lielākais ostas aktīvu un transporta pakalpojumu uzņēmumu investors, attīstītājs un operators Latvijas Republikā. 

RTO ietilpst vairākas uzņēmējdarbības vienības, kas sniedz ostas termināļu pakalpojumus, dzelzceļa kravu pārvadājumus, infrastruktūras un nekustamā īpašuma vadību Rīgas ostas teritorijā.

2011. gadā RTO konsolidētais apgrozījums pārsniedza 110 milj. latu.