• English /
  • Latviešu /
  • Русский

Ziņas

10.09.2012
SIA „RIGA CONTAINER TERMINAL” sasniedz mēneša rekordu

Šā gada augustā SIA „Rīgas Tirdzniecības osta” (RTO) uzņēmuma SIA „RIGA CONTAINER TERMINAL” (RIGACT) konteineru apgrozījums sasniedza gandrīz 5000 TEU, kas ir augstākais rādītājs kopš uzņēmuma darbības sākuma. Šāda apjoma sasniegšanu galvenokārt sekmējušas jūlija beigās uzsāktās RIGACT un CMA CGM SA tukšo konteineru uzglabāšanas un apstrādes operācijas.

„Pateicoties RIGACT termināļa infrastruktūrai, kravu apstrādes tehnoloģijām un mūsdienīgai ostas tehnikai, spējam nodrošināt stabilu konteinerkravu apgrozījuma pieaugumu. Šā gada astoņos mēnešos apgrozījums ir pieaudzis par 40 % salīdzinājumā ar tādu pašu laikposmu 2011. gadā. RIGACT mērķis ir saglabāt konkurētspēju un stabilu pozīciju tranzīta tirgū,” saka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Raivis Veckāgans.

RIGACT atrodas Rīgas ostā un nodrošina konteineru, ģenerālo, smagsvara un lielgabarīta kravu apstrādi. Uzņēmuma specializācija ir jūras–dzelzceļa (Sea–Rail) loģistikas risinājumi.

RTO ir lielākais ostas aktīvu un transporta pakalpojumu uzņēmumu investors, attīstītājs un operators Latvijas Republikā. 

RTO ietilpst vairākas uzņēmējdarbības vienības, kas sniedz ostas termināļu pakalpojumus un nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus, kā arī infrastruktūras un nekustamā īpašuma vadību Rīgas ostas teritorijā.

2011. gadā RTO konsolidētais apgrozījums pārsniedza 110 milj. latu.