• English /
  • Latviešu /
  • Русский

Ziņas

05.05.2010
SIA “Rīgas Tirdzniecības osta” piedalās 15. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē un konferencē „Transrussia 2010”

SIA “Rīgas Tirdzniecības osta” (RTO) piedalījās 15. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē un konferencē „Transrussia 2010”, saskaņā ar 2009. gada 18. augustā noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-09-0130 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) par projekta „SIA „Rīgas Tirdzniecības osta” ārējā mārketinga aktivitātes” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds (ERAF).

Izstāde norisinājās Maskavā no 27. - 30. aprīlim. „Transrussia” notiek jau kopš 1996. gada un ir lielākais Krievijas un NVS valstu transporta un loģistikas nozares forums. Izstāde un konference sekmē biznesa attīstību, palīdz nostiprināt esošās pozīcijas tranzīta tirgū un rast jaunas sadarbības iespējas. Šogad izstādē piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku no gandrīz 33 valstīm. Aptuveni 80 kompānijas šogad piedalījās pirmo reizi.

Piedaloties izstādē, ar īpaši veidotu stendu, RTO darbinieki iepazīstināja interesentus, ražotājus, transporta un loģistikas kompāniju pārstāvjus ar RTO plašo pakalpojumu klāstu un multifunkcionālā termināļa iespējām.

Vairāk informācijas: www.transrussia.ru

Sagatavoja RTO Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļa