• English /
  • Latviešu /
  • Русский

Ziņas

19.11.2009
SIA “Rīgas Tirdzniecības osta” piedalās starptautiskā transporta un loģistikas izstādē „Transit-Trans Kazakhstan 2009”

SIA “Rīgas Tirdzniecības osta” (RTO) piedalījās starptautiskā transporta un loģistikas izstādē „Transit-Trans Kazakhstan 2009”, saskaņā ar 2009. gada 18. augustā noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-09-0130 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” (LIAA) par projekta „SIA „Rīgas Tirdzniecības osta” ārējā mārketinga aktivitātes” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds (ERAF).

Izstāde norisinājās Alma-Atā no 16.09.-18.09.2009. Ik gadu izstādē piedalās aptuveni 80-100 uzņēmumi no 11-14 dažādām valstīm. Izstādē tika atspoguļota gandrīz visa transporta un loģistikas industrija: dzelzceļa un jūras pārvadājumi, ostu un termināļu pakalpojumi, loģistikas uzņēmumi un daudz kas cits.

Piedaloties izstādē ar stendu RTO darbiniekiem radās iespēja iepazīstināt esošos un potenciālos klientus ar jauninājumiem uzņēmuma pakalpojumos, kā arī iegūt jaunus ārvalstu sadarbības partnerus. Izstādes laikā tika iegūti vairāki kontakti, kā rezultātā ir iespēja palielināt esošo kravu apgrozījumu un piesaistīt jaunus kravu veidus.

Izstādēs laikā ārvalstu interesenti, transporta kompāniju pārstāvji un ražotāji tika  iepazīstināti ar uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un informēti par iespējām izmantot RTO savu kravu transportēšanas vajadzībām, ņemot vērā tās izdevīgo ģeogrāfisko novietojumu, kā arī galvenokārt iepazīstināti ar uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem.

Sagatavoja RTO Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļa