• English /
  • Latviešu /
  • Русский

Ziņas

22.04.2013
SIA „Rīgas tirdzniecības osta” piedalīsies izstādē „TransRussia 2013”

SIA „Rīgas tirdzniecības osta” (RTO) jau piekto gadu pēc kārtas piedalīsies starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē „TransRussia”, kas ir lielākā transporta un loģistikas izstāde Krievijā un NVS valstīs. Izstāde norisināsies Maskavā no 23. līdz 26. aprīlim.

RTO grupas uzņēmumu pārstāvji iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar ostas termināļu, dzelzceļa pārvadājumu un ostas infrastruktūras attīstības pakalpojumiem. RTO uzņēmumu dalība izstādē sekmē to biznesa attīstību, nostiprina esošās pozīcijas transporta un loģistikas tirgū, kā arī piedāvā rast jaunas sadarbības iespējas.

Šogad RTO piedalās kopīgā izstādes stendā ar AS „SRR” – vienu no vadošajām dzelzceļa un loģistikas kompānijām Latvijā – un „Rietumu banku”, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā ar specializāciju lielu uzņēmumu un turīgu privātpersonu apkalpošanā. Interesentiem tiks piedāvāts konkurētspējīgs pakalpojumu klāsts, kā pamatā ir kravu apstrāde ostas termināļos, transportēšana un finansējums.

RTO ir vadošais ostas termināļu un tranzīta pakalpojumu uzņēmumu investors, attīstītājs un operators Latvijā. RTO grupas uzņēmumi sniedz ostas termināļu pakalpojumus, nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un realizē ostas infrastruktūras attīstības projektus. 2012. gadā RTO konsolidētais apgrozījums sasniedza 150 milj. latu. Apkalpoto kravu apjoms: termināļu operācijas (11,4 milj. tonnu), dzelzceļa pārvadājumi (12,1 milj. tonnu), ekspedēšanas pakalpojumi (11,3 milj. tonnu).